Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 74: Rida 74:
 
== Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused ==
 
== Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused ==
 
*[http://www.kabeliit.ee/images/8/87/EKL_eelarve_2009.xls 2009. aasta kulueelarve]
 
*[http://www.kabeliit.ee/images/8/87/EKL_eelarve_2009.xls 2009. aasta kulueelarve]
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 30.03.2009]]
 
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 12.03.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 12.03.2009]]

Redaktsioon: 6. aprill 2011, kell 10:44

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 29. jaanuaril 2011.

Maggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024




Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Em08 2 016.jpg

Raido Värik
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: raido.varik@kabeliit.ee



Kadi Veski.jpg

Kadi Veski
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: kadi.veski@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

Marten Meikop
JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad