Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P
Rida 14: Rida 14:
 
[[Pilt:Tulva3.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Tulva3.jpg|80px|left]]
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>
 +
'''ASEPRESIDENT'''<br>
 
e-mail: [mailto:tarmo.tulva@kabeliit.ee tarmo.tulva@kabeliit.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:tarmo.tulva@kabeliit.ee tarmo.tulva@kabeliit.ee]<br>
 
GSM: (+372) 5042024
 
GSM: (+372) 5042024
Rida 23: Rida 24:
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
 +
'''ASEPRESIDENT'''<br>
 
'''GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)'''<br>
 
'''GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)'''<br>
 
e-mail: [mailto:arno.uutma@kabeliit.ee arno.uutma@kabeliit.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:arno.uutma@kabeliit.ee arno.uutma@kabeliit.ee]<br>

Redaktsioon: 17. veebruar 2011, kell 19:06

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 29. jaanuaril 2011.

Maggi.jpg

Janek Mäggi
PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
ASEPRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024




Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Em08 2 016.jpg

Raido Värik
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: raido.varik@kabeliit.ee



Kadi Veski.jpg

Kadi Veski
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: kadi.veski@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

Aare Harak
JUHATUSE LIIGE
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

Marten Meikop
JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad