Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 13: Rida 13:
  
 
[[Pilt:Tulva3.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Tulva3.jpg|80px|left]]
'''ASEPRESIDENT''' <br>
 
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>
 
'''[[Tarmo Tulva]]'''<br>
 
e-mail: [mailto:tarmo.tulva@kabeliit.ee tarmo.tulva@kabeliit.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:tarmo.tulva@kabeliit.ee tarmo.tulva@kabeliit.ee]<br>
Rida 22: Rida 21:
  
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Arno Uutma.jpg|80px|left]]
'''ASEPRESIDENT''' <br>
 
 
'''GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)'''<br>
 
'''GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)'''<br>
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
 
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
Rida 31: Rida 29:
 
----
 
----
 
[[Pilt:Raido Värik.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Raido Värik.jpg|80px|left]]
 +
'''JUHATUSE LIIGE'''
 
'''FMJD meister'''<br>
 
'''FMJD meister'''<br>
 
'''[[Raido Värik]]'''<br>
 
'''[[Raido Värik]]'''<br>

Redaktsioon: 29. jaanuar 2011, kell 16:26

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 25. veebruaril 2009.

Maggi.jpg

PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
Janek Mäggi
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

Tarmo Tulva
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
Arno Uutma
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



JUHATUSE LIIGE FMJD meister
Raido Värik
e-mail: raido.varik@kabeliit.ee


Kadi Veski.jpg

JUHATUSE LIIGE
Kadi Veski
e-mail: kadi.veski@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

JUHATUSE LIIGE
Aare Harak
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
Viktoria Lehtmets
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
Marten Meikop
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad