Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 32: Rida 32:
 
[[Pilt:Raido Värik.jpg|80px|left]]
 
[[Pilt:Raido Värik.jpg|80px|left]]
 
'''FMJD meister'''<br>
 
'''FMJD meister'''<br>
'''[[Arno Uutma]]'''<br>
+
'''[[Raido Värik]]'''<br>
 
e-mail: [mailto:raido.varik@kabeliit.ee raido.varik@kabeliit.ee]<br>
 
e-mail: [mailto:raido.varik@kabeliit.ee raido.varik@kabeliit.ee]<br>
 
<br>
 
<br>

Redaktsioon: 29. jaanuar 2011, kell 16:25

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 25. veebruaril 2009.

Maggi.jpg

PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
Janek Mäggi
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

ASEPRESIDENT
Tarmo Tulva
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
Arno Uutma
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



FMJD meister
Raido Värik
e-mail: raido.varik@kabeliit.ee


Kadi Veski.jpg

JUHATUSE LIIGE
Kadi Veski
e-mail: kadi.veski@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

JUHATUSE LIIGE
Aare Harak
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
Viktoria Lehtmets
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
Marten Meikop
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad