Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 65: Rida 65:
 
== Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused ==
 
== Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused ==
 
*[http://www.kabeliit.ee/images/8/87/EKL_eelarve_2009.xls 2009. aasta kulueelarve]
 
*[http://www.kabeliit.ee/images/8/87/EKL_eelarve_2009.xls 2009. aasta kulueelarve]
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 01.06.2009]]
+
[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009]]
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009]]
+
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 12.03.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 12.03.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 13.04.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 13.04.2009]]
Rida 72: Rida 71:
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 26.05.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 26.05.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 26.09.2009]]
 
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 26.09.2009]]
 
+
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 31.03.2010]]
 +
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 01.06.2010]]
 +
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 10.11.2010]]
 +
*[[Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 28.12.2010]]
  
 
== Üldkoosolekud ==
 
== Üldkoosolekud ==

Redaktsioon: 26. jaanuar 2011, kell 20:05

Eesti Kabeliidu juhatus valiti 25. veebruaril 2009.

Maggi.jpg

PRESIDENT
Euroopa Kabeföderatsiooni president
Janek Mäggi
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552


Tulva3.jpg

ASEPRESIDENT
Tarmo Tulva
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024



Arno Uutma.jpg

ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
Arno Uutma
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
Villem Lüüs
e-mail: villem.lyys@kabeliit.ee



Aare Harak.jpg

JUHATUSE LIIGE
Aare Harak
e-mail: aare.harak@kabeliit.ee



Viktoria Lehtmets.jpg

JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
Viktoria Lehtmets
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Marten Meikop.jpg

JUHATUSE LIIGE
www.vint.ee asutaja
Marten Meikop
e-mail: marten.meikop@kabeliit.ee




Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused

Eesti Kabeliidu juhatuse koosolek 25.02.2009

Üldkoosolekud

Personaalsed tööriistad