Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)

Allikas: Kabeliit

Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008) toimusid 22. novembril 2008.

Sisukord

Vanem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte Koht vanusegruppide kaupa
1 Janek Jaanimäe 10:2 2:2 7:2 3:2 8:2 4:2 0:2 14 I np
2 Priit Tänav 4:2 1:0 9:2 5:2 7:2 3:2 6:0 10 I vp
3 Anti Ingel 8:1 6:2 11:2 1:0 5:2 2:0 7:2 9 II vp
4 Kristjan Jürgenson 2:0 10:2 8:2 7:0 11:2 1:0 9:2 8 II np
5 Kristofer Tali 11:2 7:0 6:2 2:0 3:0 0:2 10:2 8 III np
6 Erik Jaanimäe 9:1 3:0 5:0 0:2 10:2 8:1 2:2 8 III vp
7 Veronika Pikkel 0:2 5:2 1:0 4:2 2:0 9:1 3:0 7 I nt
8 Helina Rajasalu 3:1 9:1 4:0 10:2 1:0 6:1 11:2 7 I vt
9 Diana Romanenkova 6:1 8:1 2:0 11:0 0:2 7:1 4:0 5 II vt
10 Joanna Sild 1:0 4:0 0:2 8:0 6:0 11:2 5:0 4 II nt
11 Marek Jaanimäe 5:0 0:2 3:0 9:2 4:0 10:0 8:0 4
  • np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
  • vp - 1989-1994 sündinud poiste vanusegrupp
  • nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
  • vt - 1989-1994 sündinud tüdrukute vanusegrupp

Noorem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte koht vanusegruppide kaupa
1 Andreas Jürgenson 6:2 2:2 3:2 4:2 12:2 11:2 5:2 14 I pp
2 Anneli Trees 8:2 1:0 14:2 5:2 13:2 3:1 4:2 11 I pt
3 Andreas Tulva 13:2 14:2 1:0 7:2 4:2 2:1 11:2 11 II pp
4 Allan Šipovski 7:2 11:2 5:2 1:0 3:0 12:2 2:0 8 III-5. pp
5 Nikolai Boržov 12:2 9:2 4:0 2:0 8:2 7:2 1:0 8 III-5. pp
6 Alex Matthias Tamm 1:0 8:2 7:1 11:0 15:2 10:1 12:2 8 III-5. pp
7 Erik Dudorin 4:0 10:2 6:1 3:0 14:2 5:0 0:2 7
8 Lauri Kelder 2:0 6:0 0:2 14:2 5:0 13:2 9:1 7
9 Joel Markus Terras 15:2 5:0 13:2 12:0 11:0 0:2 8:1 7
10 Liisbeth Pendla 11:0 7:0 15:2 13:0 0:2 6:1 14:2 7 II pt
11 Kersti Annok 10:2 4:0 12:0 6:2 9:2 1:0 3:0 6 III-4. pt
12 Rebeca Riisna 5:0 15:2 11:2 9:2 1:0 4:0 6:0 6 III-4. pt
13 Markus Männil 3:0 0:2 9:0 10:2 2:0 8:0 15:2 6
14 Brenda Nagel 0:2 3:0 2:0 8:0 7:0 15:1 10:0 3
15 Risto Kelder 9:0 12:0 10:0 0:2 6:0 14:1 13:0 3
  • pp - 1998. aastal sündinud ja nooremad poisid
  • pt - 1998. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud

Kohtunik: Tarmo Tulva

Juhend

EESMÄRK

Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2008. aastal.

AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi 22.novembril 2008 Tallinna Malemajas, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11.00. Nimeline registreerimine toimub kohapeal kell 10.30-11.00.

OSAVÕTJAD

Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (1998 ja nooremad), kuni 13-a (1995 ja nooremad) ja kuni 19-a (1989 ja nooremad).

TURNIIRI KORRALDUS

Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale. Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.

Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume: a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta b) suurem võitude arv c) omavaheline(sed) kohtumine(sed) d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu.

AUTASUSTAMINE

Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.

Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik.

Personaalsed tööriistad