Tallinna koolinoorte 2008. a. meistrivõistlused

Allikas: Kabeliit
Pääsküla Gümnaasiumi võistkond

Tallinna koolinoorte 2008. a. meistrivõistlused


Paremusjärjestus

koht kool ja mängijad punkte
1 Pääsküla Gümnaasium
(Kadi Veski, Janek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Elvia Sõber)
49
2 Tallinna Reaalkool
(Konstantin Selli, Priit Tänav, Mark Kristian Küttim, Heidi Mülla)
41
3 Laagna Gümnaasium
(Tõnu Tibar, Eljus Šipovski, Joanna Sild, Veronika Pikkel)
35
4 Tallinna Ühisgümnaasium
(Ott Koppel, Argo Ind, Indrek Taimre, Diana Romanenkova)
35
5–6 Tallinna Tõnismäe Realkool
(Roman Holvason, Jüri Holvason, Aleksei Skrjabin, Elena Šmatova)
33
5–6 Nõmme Põhikool
(Joosep Jussi, Kristjan Jürgenson, Karl Jaagup Kask, Mari-Liis Kimm)
33
7–11 Nõmme Gümnaasium
(Kristi Salme, Mark Joa, Kristjan Pentus, Margit Viirma)
29
7–11 Heleni Kool
(Martin Betlem, Fredi Karindi, Teet Ojamets, Rebeka Kriisa)
29
7–11 Pirita Majandusgümnaasium
(Deniss Levskoi, Imre Minja, Ken Koit, Karolin Poska)
29
7–11 Ehte Humanitaargümnaasium
(Aleksander Paldugin, Stas Saõkov, Dima Kalinin, Natalja Agafonova)
29
7–11 Ranniku Gümnaasium
(Boriss Tsarjov, Juri Kulikov, Aleksander Lakai, Julia Dikanjova)
29
12–14 Lasnamäe Üldgümnaasium
(Andrei Viitel, Frank Smirnov, Anneli Trees, Triin Olde)
28
12–14 Tallinna Humanitaargümnaasium
(E.Maksimov, Vlad. Polmatov, A.Alaküla, E.Mihhailova)
28
12–14 Tehnika Gümnaasium
(Taavi Simson, Taavi Pärtin, Rain Berezin, Maret Martsepp)
28
15 Tallinna Prantsuse Lütseum
(Taivo Pungas, Andres Aas, Rees-Roonius Juurmaa, Liisi Kerik)
27
16 Pelgulinna Gümnaasium
(Markus Aava, Rauno Aia, Hermo Poolmaa, Ingrid Veermees)
26
17–18 Mustjõe Gümnaasium
(Roman Zolanov, Dmitri Viikman, Oleg Govrilov, Anastasja Zaitseva)
25
17–18 Juudi Kool
(Mark Lapidus, Alen Leit, Pavel Štšetko, Anastassia Duditš)
25
19 Lasnamäe Gümnaasium
(Kirill Safronov, Valentin Dragun, Inga Pogodina)
23
20 Kesklinna Vene Gümnaasium
(Georgi Džaniašvili, Dmitrij Koleno, Andrei Gerbash, Natalja Rõžova)
22
21 Sõle Põhikool
(Priit Tikker, Ivar Rohuväli, Sass Nesterov, Marit Kiisk)
19
Pae Gümnaasium
(Konstantin Petrov, Aleksei Tihhantšuk, Sergei Porutško)
(8)
Jakob Westholmi Gümnaasium
(Jürgen Leesmann, Marko Johanson, Kirill Sapošnikov, Efrata Tees)
(0)

Laudade parimad

Vaata ka

Tulemused 2007
Tulemused 2006
Tulemused 2005
Personaalsed tööriistad
Üldandmed