Sulev Tuka 31. mälestusturniir

Allikas: Kabeliit

Sulev Tuka 31. mälestusturniir toimus 28. aprillil 2007.

Sisukord

Mehed

Koht Võistleja Reiting Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punkte
1. Arno Uutma 2602 Keila vald 14:1 22:2 10:2 5:2 4:2 3:1 9:2 2:1 6:2 15
2. Vello Luht 2562 Viljandi 23:2 24:0 9:1 34:+ 12:2 4:2 3:2 1:1 7:2 14
3. Indrek Migur 2348 Keila vald 30:2 15:2 6:1 7:2 24:2 1:1 2:0 5:1 9:2 13
4. Heinar Jahu 2455 Nõmme 31:2 17:2 7:1 6:2 1:0 2:0 12:2 11:2 5:1 12
5. Algo Laidvee 2381 Tartu 11:2 34:2 24:2 1:0 9:1 6:1 26:2 3:1 4:1 12
6. Kenneth Karp 2438 Lasnamäe 25:2 19:2 3:1 4:0 16:2 5:1 10:1 23:2 1:0 11
7. Orme Kaul 2376 Rakvere 33:2 32:2 4:1 3:0 22:2 9:1 11:1 10:2 2:0 11
8. Enno Eerma 2410 Tartu 17:0 25:1 15:2 10:0 23:0 32:2 30:2 24:2 16:2 11
9. Ain Rool 2497 Paide 22:1 13:2 2:1 18:2 5:1 7:1 1:0 19:2 3:0 10
10. Jüri Raidväli Tartu 20:1 27:2 1:0 8:2 14:1 24:2 6:1 7:0 11:1 10
11. Konstantin Ispravnõi 2200 Tartu 5:0 12:1 21:2 14:1 30:2 16:2 7:1 4:0 10:1 10
12. Jüri Hermann 2336 Rae vald 34:0 11:1 25:2 26:2 2:0 18:2 4:0 14:1 23:2 10
13. Kaido Raidla 2205 Tartu 27:1 9:0 26:0 29:1 28:1 25:1 32:2 31:2 18:2 10
14. Jüri Lätt 2229 Tartu 1:1 18:1 34:1 11:1 10:1 15:1 16:1 12:1 17:1 9
15. Elar Pärn Holstre 21:2 3:0 8:0 19:1 20:2 14:1 23:0 22:1 24:2 9
16. Raimo Karjus 2348 Nõmme 18:1 20:1 17:2 31:2 6:0 11:0 14:1 26:2 8:0 9
17. Tarmo Tulva 2208 Lasnamäe 8:2 4:0 16:0 21:1 19:0 34:2 22:1 25:2 14:1 9
18. Martin Linder 2174 Viljandi 16:1 14:1 19:2 9:0 31:2 12:0 24:1 20:2 13:0 9
19. Urmas Visk 2261 Jõgeva 28:2 6:0 18:0 15:1 17:2 23:1 31:2 9:0 22:1 9
20. Viktor Peep 2285 Rõngu 10:1 16:1 30:0 32:1 15:0 28:2 27:2 18:0 26:2 9
21. Kaarel Koitla 2305 Pärnu 15:0 28:1 11:0 17:1 29:2 31:0 25:1 30:2 27:2 9
22. Anti Ingel 2218 Nõmme 9:1 1:0 28:2 27:2 7:0 26:0 17:1 15:1 19:1 8
23. Kalle Lokk 2221 Jõgeva 2:0 30:0 29:1 33:2 8:2 19:1 15:2 6:0 12:0 8
24. Lembit Maidla 2231 Jõgeva 29:2 2:2 5:0 30:2 3:0 10:0 18:1 8:0 15:0 7
25. Enno Allev 2215 Puka 6:0 8:1 12:0 28:1 33:1 13:1 21:1 17:0 31:2 7
26. Genadi Popman 2309 Võru 32:0 33:1 13:2 12:0 34:2 22:2 5:0 16:0 20:0 7
27. August Morozov 2385 Pärnu 13:1 10:0 33:2 22:0 32:1 30:1 20:0 29:2 21:0 7
28. Kaarel Tigane Valga 19:0 21:1 22:0 25:1 13:1 20:0 29:0 34:+ 33:2 7
29. Paul Ümar Valga 24:0 31:0 23:1 13:1 21:0 33:1 28:2 27:0 34:+ 7
30. Arvi Tamm 2149 Pärnumaa 3:0 23:2 20:2 24:0 11:0 27:1 8:0 21:0 32:1 6
31. Mihhail Lazarev 2217 Tartu 4:0 29:2 32:2 16:0 18:0 21:2 19:0 13:0 25:0 6
32. Aarne Pärn 2095 Holstre 26:2 7:0 31:0 20:1 27:1 8:0 13:0 33:1 30:1 6
33. Anton Hermann 2174 Valga 7:0 26:1 27:0 23:0 25:1 29:1 34:1 32:1 28:0 5
34. Ülev Rattasep 2118 Valga 12:2 5:0 14:1 2:- 26:0 17:0 33:1 28:- 29:- 4

Naised

NrVõistleja123456789KokkuKoht
1Õie KroonX0100020038.
2Janne Mumme2X121221213I
3Riina Jaanuska11X10021176.–7.
4Elvia Sõber201X2122010III
5Kadi Veski2120X122212II
6Margit Viirma20211X21094.–5.
7Linda Pensa000000X0229.
8Elle Luik2110012X076.–7.
9Aili Visnapuu20120202X94.–5.

Poisid (noorem vanusegrupp)

NrVõistleja12345KokkuKoht
1Priit TengX11024III
2Aarne Pärn1X00015.
3Andreas Tulva12X025II
4Hendrik Tamm222X28I
5Geilo Valdmann0200X24.

Poisid (vanem vanusegrupp)

NrVõistleja12345KokkuKoht
1Eljus ŠipovskiX22217I
2Olev Abel0X10235.
3Jaak Murumaa01X203III
4Jaan Murumaa020X134.
5Madis Meerits1021X4II

Tüdrukud (noorem vanusegrupp)

NrVõistleja1234KokkuKoht
1Joanna SildX2226I
2Karmen Vagula0X022III
3Dagmar Seera02X24II
4Kelli Pärn000X04.

Tüdrukud (vanem vanusegrupp)

NrVõistleja1234567KokkuKoht
1.Helen KopliX00211045.–6.
2.Kätlin Vist2X212007III
3Anneli Djakiv20X020045.–6.
4Kerli Pärn012X20054.
5Reelika Beržin1000X0017.
6Janet Tamm12222X09II
7Kati Rannamees222222X12I
Personaalsed tööriistad