Mõttemängude festival 2007 - male

Allikas: Kabeliit


Mõttemängude festival noortele 2007
Üksikalad:
Rahvusvaheline kabe | Vene kabe | Go | Bridž
Male | Rendžu | Sudoku | Ristsõnad

2007. aasta mõttemängude festivali maleturniir toimus 26. juulil 2007.

Sisukord

Tüdrukud

Koht Nimi S/A Reiting Riik Punkte 1 2 3 4 5 6 7
1. Gintare Bloznelyte 1991 1850 Flag of Lithuania.png 7 3:1 7:1 6:1 2:1 11:1 4:1 8:1
2. Triin Narva 1994 1816 6 5:1 12:1 8:1 1:0 3:1 6:1 7:1
3. Paulina Matusiak 1987 Flag of Poland.png 5 1:0 0:1 12:1 9:1 2:0 11:1 6:1
4. Inga Pogodina 1994 1546 5 15:1 9:1 7:0 8:1 13:1 1:0 16:1
5. Ivetta Bitšanina 1998 1247 2:0 17:1 10:½ 11:0 18:1 14:1 15:1
6. Mai Narva 1999 1598 4 14:1 10:1 1:0 7:1 9:1 2:0 3:0
7. Elvira Hanzatjan 1995 1407 4 19:1 1:0 4:1 6:0 12:1 13:1 2:0
8. Anaid Hanzatjan 1995 1361 4 18:1 13:1 2:0 4:0 14:1 10:1 1:0
9. Enith Li Saag 1994 1535 4 16:1 4:0 14:1 3:0 6:0 12:1 11:1
10. Anastassia Švedova 1995 1293 11:1 6:0 5:½ 12:0 15:1 8:0 13:1
11. Ksenia Sokolova 1996 1265 3 10:0 19:1 16:1 5:1 1:0 3:0 9:0
12. Anna Sagadijeva 1998 1300 3 17:1 2:0 3:0 10:1 7:0 9:0 19:1
13. Janet Tamm 1994 1200 3 0:1 8:0 17:1 16:1 4:0 7:0 10:0
14. Marina Lissetskaja-Golunova 1995 1247 3 6:0 18:1 9:0 19:1 8:0 5:0 0:1
15. Laura Kaselaid 1996 1211 3 4:0 16:0 19:1 18:1 10:0 0:1 5:0
16. Anastassia Sokolova 1996 1280 3 9:0 15:1 11:0 13:0 17:1 18:1 4:0
17. Liselle Luks 1994 12:0 5:0 13:0 0:1 16:0 19:1 18:½
18. Danielle Luks 1995 8:0 14:0 0:1 15:0 5:0 16:0 17:½
19. Katarina Kaleinikas 1997 1 7:0 11:0 15:0 14:0 0:1 17:0 12:0

Vanuseklasside parimad

1997

  1. Ivetta Bitšanina
  2. Mai Narva
  3. Anna Sagadijeva

1993

  1. Triin Narva
  2. Inga Pogodina
  3. Elvira Hanzatjan

1988

  1. Gintare Bloznelyte
  2. Paulina Matusiak
  3. Anaid Hanzatjan

Poisid

Koht Nimi S/A Reiting Riik Punkte 1 2 3 4 5 6 7
1. Artiom Samofalovas 1991 Flag of Lithuania.png 6 32:1 5:1 4:½ 15:1 12:1 6:½ 13:1
2. Marcin Matusiak 1990 Flag of Poland.png 6 30:1 11:1 10:0 17:1 16:1 12:1 3:1
3. Georgi Džaniašvili 1992 1965 6 39:1 44:1 14:1 13:1 6:1 10:1 2:0
4. Rytis Urbanavičius 1995 1740 Flag of Lithuania.png 33:1 20:1 1:½ 6:0 17:1 24:1 11:1
5. Ilja Gabovitš 1995 1733 46:1 1:0 26:1 19:1 29:1 11:½ 10:1
6. Deniss Aksjonov 1994 1716 5 48:1 8:1 7:1 4:1 3:0 1:½ 14:½
7. Georg Abozenko 1996 1853 5 27:1 26:1 6:0 20:1 10:0 29:1 16:1
8. Hendrik Tamm 1996 5 43:1 6:0 25:1 9:1 11:0 31:1 27:1
9. Raigo Aljand 1991 1475 5 49:1 12:0 28:1 8:0 35:1 23:1 18:1
10. Maksim Savenko 1995 1763 41:1 18:1 2:1 12:½ 7:1 3:0 5:0
11. Ruben Airapetjan 1995 1816 38:1 2:0 32:1 22:1 8:1 5:½ 4:0
12. Valentin Dragun 1997 1779 42:1 9:1 17:1 10:½ 1:0 2:0 25:1
13. Pawel Wiercioch 1990 Flag of Poland.png 0:1 31:1 27:1 3:0 24:½ 15:1 1:0
14. Artjom Sidorenko 1991 1689 23:1 29:1 3:0 16:0 19:1 28:1 6:½
15. Maksim Migunov 1996 1543 25:½ 28:1 16:1 1:0 18:1 13:0 24:1
16. Tanel Teinemaa 1988 4 37:1 22:1 15:0 14:1 2:0 21:1 7:0
17. Povilas Strazdas 1996 1700 Flag of Lithuania.png 4 34:1 35:1 12:0 2:0 4:0 44:1 31:1
18. Alexx-Hendrik Noormets 1999 4 19:1 10:0 31:1 43:1 15:0 30:1 9:0
19. Risto Tenno 1994 1273 4 18:0 41:1 49:1 5:0 14:0 38:1 28:1
20. Arseni Stepanov 1998 1313 4 50:1 4:0 39:1 7:0 28:0 34:1 33:1
21. Adrianas Gusco 1997 1500 Flag of Lithuania.png 4 28:0 0:1 24:0 30:1 33:1 16:0 32:1
22. Mihkel Oja 2001 1262 4 51:1 16:0 45:1 11:0 30:0 36:1 29:1
23. Daniel Mamedov 1997 1245 4 14:0 34:0 48:1 47:1 43:1 9:0 30:1
24. German Rupski 1997 1215 29:0 48:1 21:1 34:1 13:½ 4:0 15:0
25. Pavel Uibukant 1996 1418 15:½ 30:0 8:0 50:1 39:1 26:1 12:0
26. Deniss Kalašnikov 1998 1233 47:1 7:0 5:0 40:½ 36:1 25:0 39:1
27. Nikita Kovalenko 1996 1261 7:0 47:1 13:0 39:½ 40:1 43:1 8:0
28. Erik Korsunski 1997 1220 3 21: 15:0 9:0 45:1 20:1 14:0 19:0
29. Karl-Aleksander Sirp 1999 3 24:1 14:0 35:1 37:1 5:0 7:0 22:0
30. Georg Nero 1999 1442 3 2:0 25:1 34:1 21:0 22:1 18:0 23:0
31. Artjom Sazonov 1998 1255 3 40:1 13:0 18:0 41:1 37:1 8:0 17:0
32. Andres Lissetski-Golunov 2001 1251 3 1:0 46:1 11:0 36:0 51:+ 37:1 21:0
33. Pavel Gorelov 1998 1200 3 4:0 40:1 37:0 49:1 21:0 35:1 20:0
34. Martin Betlem 1992 3 17:0 23:1 30:0 24:0 45:1 20:0 46:1
35. Janek Kerma 1999 1280 3 36:1 17:0 29:0 44:1 9:0 33:0 45:1
36. Lukasz Moszala 1993 Flag of Poland.png 3 35:0 37:0 38:1 32:1 26:0 22:0 44:1
37. Deniss Galstrem 1998 1353 3 16:0 36:1 33:1 29:0 31:0 32:0 40:1
38. Juhan Küling 1994 3 11:0 45:0 36:0 42:1 47:1 19:0 43:1
39. Mihhail Kaplin 1998 3:0 51:1 20:0 27:½ 25:0 50:1 26:0
40. Reimo Reimand 1998 31:0 33:0 46:1 26:½ 27:0 42:1 37:0
41. Kasper Kütt 1999 10:0 19:0 51:1 31:0 42:0 47:½ 50:1
42. Rhett Kütsen 1999 12:0 49:0 50:½ 38:0 41:1 40:0 47:1
43. Daniil Dudenkov 1999 1377 2 8:0 50:1 44:1 18:0 23:0 27:0 38:0
44. Hendrik Johannes 1997 2 45:1 3:0 43:0 35:0 49:1 17:0 36:0
45. Robert Vahe 1999 2 44:0 38:1 22:0 28:0 34:0 48:1 35:0
46. Reinar Lokk 1996 2 5:0 32:0 40:0 48:1 50:0 49:1 34:0
47. Paul Silm 1999 26:0 27:0 0:1 23:0 38:0 41:½ 42:0
48. Jakov Lubinets 1996 6:0 24:0 23:0 46:0 0:1 45:0 49:½
49. Eduard Smirnov 1999 9:0 42:1 19:0 33:0 44:0 46:0 48:½
50. Mark Mohhov 1998 20:0 43:0 42:½ 25:0 46:1 39:0 41:0
51. Vladimir Pritulin 2001 1 22:0 39:0 41:0 0:1 32:- 0:0 0:0

Vanuseklasside parimad

1997

  1. Valentin Dragun
  2. Alexx-Hendrik Noormets
  3. Arseni Stepanov

1993

  1. Rytis Urbanavičius
  2. Ilja Gabovitš
  3. Deniss Aksjonov

1988

  1. Artion Samofalovas
  2. Marcin Matusiak
  3. Georgi Džaniašvili
Personaalsed tööriistad