Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused (2006)

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 22. lahtised meistrivõistlused vene kabes (2006)

Mehed

Nr.Võistleja12345678910KokkuKoht
1Arvo Rist222222212171.
2Ants Talumaa02001110276.-7.
3Mati Safronov00221001068.-9.
4Mihkel-Kalju Tammeveski02011120294.-5.
5Kaljo Pihlamets02011210294.-5.
6Taivo Rist011112202103.
7Kaarel Koitla01210010276.-7.
8Arvi Tamm01201010168.-9.
9Raivo Rist121222222162.
10Hendrik Tamm002000010310.

Naised

Nr.Võistleja123456KokkuKoht
1Helina Rajasalu1110035.
2Margit Viirma1221281.
3Roleida Räis1001026.
4Elvia Sõber1021044.
5Katrin Rajasalu2111163.
6Juta Raudsepp2022172.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 1. juulil 2006 Hiiumaal, Kärdlas. Loosimine ja 1. voor toimuvad kell 13 Kärdla Kultuurimajas. (Tegelikult toimus võistlus Kärdla Ühisgümnaasiumi fuajees.)
Juhtimine
Võistluse korraldab Hiiumaa Kabeklubi koos Hiiumaa Spordiliiduga.
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Noored võistlevad täiskasvanutega ühes arvestuses.
Süsteem
Mõtlemisaeg kummalegi vastasele on 30 minutit kogu partiile, vooru kestus 1 tund. Võistlused on individuaalsed, eraldi meestele ja naistele. 10 ja vähema võistleja puhul toimub turniir. Kui naiskabetajaid on 1–3, mängivad nad meeste hulgas. Kui mängijaid on üle kümne, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Majandamine
Lähetusega seotud kulud kannab lähetav organisatsioon või võistleja. 26. juuniks registreeritud võistlejatele korraldatakse majutamine. Turniirist osavõtumaks on 10 krooni.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Registreerimine
Majutusvajadusest teatada hiljemalt esmaspäevaks, 26. juuniks aadressil Liiva 24-4 Kärdla 92414, telefon 46 91880 (Arvo Rist) või Hiiumaa Spordiliitu, Leigri väljak 11, Kärdla 92401, telefon 46 31244 (Helen Mast).
Muud
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast 8.00, Haapsalust 9.35. Praam väljub Rohukülast 10.30 ning autobuss saabub Kärdlasse 12.40.

Hiiumaa Spordiliit, Hiiumaa Kabeklubi

Personaalsed tööriistad
Üldandmed