Hiiumaa 2014. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Meeste turniir

NrNimi12345678KokkuKoht
1Taivo Rist110122075.
2Rein Kirst100220056.
3Andrei Naprejenkov1212211103.
4Arvo Rist2212221121.
5Hans Pukk100000018.
6Ants Talumaa000020027.
7Uno Plakk021022184.
8Raivo Rist2211221112.

Naiste turniir

NrNimi1234567KokkuKoht
1Oskar Kogermann12020274.
2Aime Laur10020036.
3Maret Sõmer02020045.
4Janne Mumme222222121.
5Aira Toss00000007.
6Brigid Palkmann22202192.
7Karmen Vagula02202173.

Mõtlemisaeg oli meestel 15 minutit partiile pluss 5 sekundit iga käigu eest, naistel 15 minutit partiile.

Meeste turniiri kohtunik oli Ants Talumaa. Naiste turniiri kohtunik oli Arvo Rist.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 5. juulil 2014 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 12.15 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 18).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või telefonidelt 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 11.55.
Personaalsed tööriistad