Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (100)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. jaanuar 2011 (100)

Reitingutabel nr. 36

Sisukord

Arvestatud võistlused

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Eesti meeste meistrivõistlused 2010
  2. Eesti naiste meistrivõistlused 2010
  3. Juunioride meistrivõistluste finaalturniirid 2010
  4. Eesti võistkondlikud mv 2010
  5. Euroopa võistkondlikud mv meestele 2010
  6. Euroopa võistkondlikud mv naistele 2010
  7. Tallinn 2010
  8. Brunssum 2010
  9. Euroopa meeste meistrivõistlused 2010
  10. Euroopa noorte meistrivõistlused 2010
  11. Kadettide maailmameistrivõistlused 2010
  12. Juunioride maailmameistrivõistlused 2010
  13. Neidude maailmameistrivõistlused 2010
  14. Incasso Divisie Young Masters 2010
Poolkiired turniirid (k2=0.5)
  1. Kadettide mv 2010
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Pisikadettide mv 2010
  2. Minikadettide mv poolfinaalid 2010
  3. Minikadettide mv finaalid 2010
  4. Noorte võistkondlikud kv 2010
  5. Juunioride mv valikturniir 2010
  6. Eesti mv kiirkabes 2010
  7. Eesti mv esiliiga 2010
  8. Tallinna mv kiirkabes 2010
  9. Tallinna mv kiirkabes noortele 2010
Välkturniirid (k2=0.1)
  1. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2010

Mehed

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kaido Leesmann SK Remii SM / MI 2572 616
2 Raido Värik Nõmme KK M / MF 2548 694
3 Urmo Ilves Järvamaa KK SM / GMI 2505 762
4 Kenneth Karp Lasnamäe MKK M / MF 2491 888
5 Argo Unnuk Järvamaa KK M / MF 2470 370
6 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M / MF 2457 992
7 Raivo Rist Hiiumaa KK M / MF 2455 527
8 Arno Uutma SK Remii M / MF 2438 366
9 Andrus Tull Järvamaa KK MK 2384 51
10 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2381 422
11 Heinar Jahu Nõmme KK M 2352 570
12 Arvo Rist Hiiumaa KK MK 2337 60
13 Anti Ingel Nõmme KK I 2318 461
14 Kalev Parksepp Lasnamäe MKK M 2258 477
15 Uno Plakk Jõgeva KK MK 2252 335
16 Taivo Rist Hiiumaa KK I 2240 201
17 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2235 468
18 Priit Tänav Nõmme KK I 2229 399
19 Ivo Vana Hiiumaa KK MK 2221 317
20 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2217 112
21 Martin Talimets Nõmme KK I 2213 254
22 Imre Anton Nõmme KK I 2204 178
23 Janek Jaanimäe Nõmme KK I 2148 344
24 Margus Martsepp Nõmme KK I 2143 108
25 Riho Briker Nõmme KK I 2066 159
26 Hendrik Tamm Pärnumaa I 1999 102
27 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1970 190
28 Mark Kristian Küttim Nõmme KK 1916 158
29 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1821 90
30 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK 1795 247
31 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 1711 49
32 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1661 114
33 Norman Knjazev Lasnamäe MKK 1655 147
34 Martin Jantson Nõmme KK 1590 100
35 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1585 92
36 Kristofer Tali Nõmme KK 1471 49
37 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1436 69

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Indrek Peenmaa Keila KK M 2479 337
2 Mart Arm Keila KK M 2455 312
3 Rein Vettner Nõmme KK M 2448 149
4 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2408 509
5 Arvo Külvet Nõmme KK M 2379 190
6 Rafael Hecht Tallinn MK 2377 131
7 Marek Seim Tallinn MK 2377 84
8 Ardu Treinbuk Narva MK 2373 10
9 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK MK 2358 149
10 Urmas Väärtnõu Keila KK I 2345 9
11 Kuido Õismaa Tallinn I 2343 21
12 Valeri Zakorjukin Narva I 2331 19
13 Vladislav Potapov Haapsalu I 2323 9
14 Vello Lillipuu Tallinn I 2316 9
15 Aleksandr Sutõrin Narva I 2314 26
16 Paul Antsaar Saaremaa KK I 2303 73
17 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2301 110
18 Olavi Paavo Lasnamäe MKK I 2299 99
19 Jüri Lätt Tartu I 2298 11
20 Rein Kirst Saaremaa KK I 2297 14
21 Meelis Vaher Saaremaa KK MK 2285 48
22 Riho Teinemaa Keila KK MK 2283 245
23 Valter Laas Tallinn I 2270 32
24 Nikolai Kuznetsov Narva I 2261 10
25 Jaak Tibar Lasnamäe MKK I 2257 11
26 Jaan Truu Saaremaa KK I 2254 113
27 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2248 10
28 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2247 66
29 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2239 149
30 Reljo Bergman Valga KK I 2239 71
31 Nikolai Petrojev Narva I 2239 11
32 Feliks Jassaitis Narva I 2239 9
33 Gennadi Lavrentjev Narva I 2234 70
34 Tiit Harjak Hiiumaa KK I 2234 11
35 Ivan Issatšenkov Narva I 2232 11
36 August Morozov Pärnu 2231 7
37 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2230 165
38 Stan Nahkor Lasnamäe MKK I 2224 92
39 Ain Rool Järvamaa KK MK 2220 22
40 Renee Pajuste Haapsalu I 2217 15
41 Enn Arukask Hiiumaa KK I 2214 11
42 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2208 55
43 Peeter Küttner Nõmme KK I 2202 72
44 Vassili Patskun Maardu KK I 2197 198
45 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2191 49
46 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2180 33
47 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2179 22
48 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2176 12
49 Ants Soosõrv Nõmme KK 2174 14
50 Margus Perk Nõmme KK II 2167 9
51 Zelig Temin Nõmme KK II 2163 18
52 Indrek Migur Lahepere SK I 2162 104
53 Ago Luberg Saue 2162 41
54 Martin Katsalainen Saue III 2162 22
55 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2160 86
56 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2160 52
57 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2144 35
58 Tarmo Maiberg Nõmme KK 2142 12
59 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2137 15
60 Indrek Perk Nõmme KK I 2135 50
61 Siim Tõnisson Saue 2123 21
62 Markko Legonkov Nissi II 2118 70
63 Rainer Lipand Nõmme KK I 2118 63
64 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2118 28
65 Veikko Küttner Nõmme KK III 2114 52
66 Andres Roosma Nõmme KK II 2110 33
67 Kalev Karus Nõmme KK II 2099 32
68 Harri Loomus Nõmme KK I 2088 102
69 Toomas Laul Valga KK II 2078 62
70 Tanel Jahu Nõmme KK II 2075 86
71 Illar Tamme Tallinn I 2074 59
72 Lev Temin Nõmme KK II 2063 44
73 Siim Rebane Nõmme KK I 2063 15
74 Mairo Tori Nissi III 2058 40
75 Feliks Gluško Nõmme KK 2048 16
76 Elion Sõber Nõmme KK I 2035 14
77 Mark Joa Lasnamäe MKK I 2032 24
78 Vladimir Kotov Maardu KK II 2026 16
79 Andres Idnurm Nõmme KK I 1979 82
80 Arvi Tamm Pärnumaa 1979 14
81 Uku Pärn Nõmme KK I 1965 23
82 Martin Seppam Nõmme KK I 1933 52
83 Igor Kljuiko Maardu KK I 1931 43
84 Jürgen Leesmann Nõmme KK 1887 48
85 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1871 37
86 Aldin Talve Nõmme KK II 1862 12
87 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 1857 40
88 Ott Koppel Lasnamäe MKK III 1800 74
89 Herman Õunapuu Nõmme KK III 1742 13
90 Mihkel Keert Nõmme KK III 1725 37
91 Art-Mihkel Tedrema Nõmme KK 1714 15
92 Joosep Jussi Nõmme KK II 1710 15
93 Hans-Gustav Annuk Nõmme KK III 1708 18
94 Markus Seppam Nõmme KK III 1665 25
95 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1626 55
96 Georg Mattias Vaino Nõmme KK 1600 9

Naised

Nimekiri 'A'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Kadi Veski Nõmme KK M / MFF 2240 417
2 Piret Viirma Järvamaa KK M / MFF 2212 435
3 Marika Azojan Jõgeva KK M / MFF 2211 296
4 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK M 2187 471
5 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2131 517
6 Elvia Sõber SK Remii I 2121 372
7 Helina Rajasalu Nõmme KK I 2120 219
8 Janne Mumme Nõmme KK MK 2078 301
9 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 1997 160
10 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK 1930 92
11 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 1925 153
12 Merike Martsepp Nõmme KK I 1899 98
13 Diana Romanenkova Nõmme KK III 1727 196
14 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1696 348
15 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1688 364
16 Maria Jõesoo Nõmme KK 1583 81
17 Janet Tamm Pärnumaa I 1536 77
18 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1358 129
19 Karmen Vagula Nõmme KK 1326 97
20 Heidi Mülla Nõmme KK 1319 48
21 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe MKK 1142 33

Nimekirjad 'B' ja 'C'

nimi kuuluvus järk reiting partiisid
1 Anneli Veski Nõmme KK M 2440 194
2 Merit Miller Lasnamäe MKK M 2338 50
3 Marge Sandberg Lasnamäe MKK MK 2262 184
4 Piret Liiva Keila KK M 2260 76
5 Anita Seppa Keila KK M 2258 186
6 Õie Kroon Keila KK M 2247 62
7 Triin Leesmann Keila KK MK 2198 18
8 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK MK 2172 181
9 Ülle Kaeramaa Keila KK I 2148 102
10 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2087 21
11 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2081 157
12 Maria Savina Maardu KK I 2032 94
13 Marta Kask Nõmme KK I 2029 54
14 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2012 149
15 Merike Parve Hiiumaa KK I 2011 49
16 Darja Dmitrenko Maardu KK II 1990 56
17 Jekaterina Kostõna Nõmme KK I 1984 32
18 Monika Uibukant Nõmme KK IV 1981 15
19 Marianna Temina Nõmme KK I 1979 156
20 Kerstin Sillaots Nõmme KK I 1968 13
21 Kai Rääbis Valga KK II 1967 20
22 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1958 11
23 Evelin Marks Nõmme KK I 1953 79
24 Kätlin Arus Nõmme KK I 1953 17
25 Olga Seliverstova Maardu KK IV 1952 19
26 Liisa Liiv Nissi III 1948 18
27 Viktoria Temina Nõmme KK I 1946 91
28 Karmen Tomson Valga KK III 1941 17
29 Kristel Liiv Valga KK II 1940 25
30 Kairit Tomson Valga KK III 1940 15
31 Maria Ustinova Maardu KK II 1937 11
32 Reili Kuller Nõmme KK I 1936 23
33 Silja Seermaa Nõmme KK II 1916 19
34 Janeli Mumme Nõmme KK II 1892 62
35 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK IV 1876 20
36 Meeli Pällin Valga KK I 1869 11
37 Christi Lehismets Nõmme KK II 1869 10
38 Kerttu Mumme Nõmme KK II 1868 56
39 Kristi Mumme Nõmme KK II 1863 39
40 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1847 28
41 Maret Martsepp Nõmme KK II 1768 34
42 Triinu Tammer Keila KK I 1711 60
Personaalsed tööriistad