Eesti reitingud 1. jaanuar 2009 (64)
Allikas: Kabeliit
Eesti reitingud 1. jaanuar 2009 (64)
Arvestatud võistlused
- Tavaturniirid (k2=1)
- Poolkiired turniirid (k2=0.5)
- Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008) (finaal)
- Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008) (finaal)
- Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64) (finaal)
- Kiirturniirid (k2=0.3)
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 7. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 8. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 9. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 10. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 11. etapp
- Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 12. etapp
- Hiiumaa 24. lahtised esivõistlused
- Mõttemängude festival 2008 - vene kabe
- Eesti 2008. a. meistrivõistlused kiirkabes (64)
- Saare maakonna 37. karikavõistlused
- Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2008) (poolfinaal)
- Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008) (poolfinaal)
- Tallinna meistrivõistlused vene kabes (2008)
- Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64) (poolfinaal)
Mehed
Top 10 (A nimekiri)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2598 | 463 |
2 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2532 | 192 |
3 | Heiki Karp | M | 2532 | 32 | |
4 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2527 | 386 |
5 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2522 | 308 |
6 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2497 | 374 |
7 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2494 | 318 |
8 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2486 | 564 |
9 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2476 | 337 |
10 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2445 | 426 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vallo Aaresild | Järvamaa | MK | 2332 | 12 |
2 | Olev Abel | Käru | 1605 | 31 | |
3 | Ärni Aia | 2007 | 42 | ||
4 | Uno Ainsoo | Tartu | I | 2234 | 17 |
5 | Enno Allev | Valgamaa | 2207 | 28 | |
6 | Imre Anton | Nõmme KK | I | 2296 | 277 |
7 | Paul Antsaar | Saaremaa KK | MK | 2343 | 299 |
8 | Mart Arst | Tartumaa KK | I | 2053 | 13 |
9 | Janis Bekeris | Lasnamäe MKK | M | 2505 | 28 |
10 | German Berg | Lasnamäe MKK | 1609 | 18 | |
11 | Reljo Bergman | Valga KK | I | 2211 | 4 |
12 | Martin Betlem | Lasnamäe MKK | 1881 | 21 | |
13 | Andrei Birjukov | Lasnamäe MKK | II | 2154 | 11 |
14 | Nikita Bogdanov | Tamka | 1991 | 53 | |
15 | Nikolai Borzov | Lasnamäe MKK | 1759 | 15 | |
16 | Riho Briker | Nõmme KK | I | 2072 | 117 |
17 | Enno Eerma | Tartumaa KK | M | 2423 | 811 |
18 | Gert Elmaste | Viljandi KK | 2184 | 57 | |
19 | Feliks Gluško | Nõmme KK | II | 2078 | 10 |
20 | Maldon Haljas | Kunda | M | 2376 | 885 |
21 | Andres Hantson | Lasnamäe MKK | M | 2399 | 173 |
22 | Hanno Hantson | Lasnamäe MKK | II | 2181 | 53 |
23 | Rafael Hecht | 2235 | 14 | ||
24 | Jüri Hermann | Puka | MK | 2335 | 58 |
25 | Andres Idnurm | Nõmme KK | I | 2000 | 42 |
26 | Anti Ingel | Nõmme KK | I | 2295 | 576 |
27 | Heino Int | Kohtla-Järve | MK | 2370 | 72 |
28 | Nikolai Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2340 | 36 |
29 | Toomas Ismailov | Lasnamäe MKK | MK | 2270 | 39 |
30 | Konstantin Ispravnõi | Tartumaa KK | I | 2205 | 91 |
31 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | III | 1870 | 95 |
32 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | I | 1948 | 209 |
33 | Marek Jaanimäe | Nõmme KK | 1711 | 48 | |
34 | Edo Jaanuska | Jõgevamaa | MK | 2336 | 22 |
35 | Heinar Jahu | Nõmme KK | M | 2445 | 426 |
36 | Martin Jantson | Nõmme KK | 1904 | 26 | |
37 | Nikolai Jegorov | Lasnamäe MKK | MK | 2114 | 557 |
38 | Jevgeni Jendõletov | Tallinn | I | 2262 | 5 |
39 | Mark Joa | Lasnamäe MKK | 2085 | 32 | |
40 | Hubert Järvan | Tallinn | 2174 | 9 | |
41 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 1620 | 55 | |
42 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | II | 1832 | 84 |
43 | Priit Jürjo | Järvamaa KK | MK | 2147 | 24 |
44 | Villu Kallas | Saaremaa KK | I | 2164 | 14 |
45 | Hillar Kalvistu | Rakvere | I | 2336 | 16 |
46 | Fredi Karindi | Lasnamäe KK | 1641 | 21 | |
47 | Raimo Karjus | Nõmme KK | MK | 2328 | 358 |
48 | Heiki Karp | M | 2532 | 32 | |
49 | Kenneth Karp | Lasnamäe MKK | MK | 2438 | 169 |
50 | Kalev Karus | Nõmme KK | II | 2152 | 13 |
51 | Karl Jaagup Kask | Nõmme KK | 1799 | 43 | |
52 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2358 | 569 |
53 | Jaak Keerig | Viljandi KK | MK | 2172 | 366 |
54 | Mihkel Keert | Nõmme KK | III | 1726 | 11 |
55 | Jaanus Kiil | Saaremaa KK | 2086 | 10 | |
56 | Kalle Kilkson | Lasnamäe MKK | I | 2309 | 15 |
57 | Rein Kirst | Saaremaa KK | I | 2332 | 326 |
58 | Rein Kivi | Hiiumaa KK | I | 2192 | 27 |
59 | Ruut Kivi | Hiiumaa KK | I | 2219 | 25 |
60 | Igor Kljuiko | Maardu KK | I | 1895 | 38 |
61 | Norman Knyazev | Lasnamäe MKK | I | 1829 | 126 |
62 | Kaarel Koitla | Pärnu | 2290 | 72 | |
63 | Rando Komissarov | Lasnamäe MKK | I | 2053 | 17 |
64 | Valeri Kondratjuk | 2049 | 31 | ||
65 | Nikita Konovaltšuk | Maardu KK | II | 2184 | 33 |
66 | Arvo Koppel | MK | 2354 | 122 | |
67 | Edik Koppelmann | Nõmme KK | III | 2068 | 10 |
68 | Vladimir Kotov | Maardu KK | 2157 | 19 | |
69 | Nikolai Kutsenko | Tallinn | I | 2297 | 18 |
70 | Andres Kuusk | 2270 | 81 | ||
71 | Tarvo Kuuspere | Järvamaa KK | MK | 2405 | 59 |
72 | Raiko Kütt | Valga KK | II | 2108 | 10 |
73 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | II | 1863 | 78 |
74 | Peeter Küttner | Nõmme KK | MK | 2272 | 45 |
75 | Algo Laidvee | Tartumaa KK | MK | 2394 | 895 |
76 | Mihhail Lazarev | Tartu | I | 2203 | 96 |
77 | Toomas Laul | Valga KK | II | 2176 | 12 |
78 | Heldur Laumets | Jõgeva | 2077 | 12 | |
79 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 2311 | 84 |
80 | Jaan Leemet | Kääru KK | MK | 2245 | 27 |
81 | Markko Legonkov | Nissi | II | 2099 | 15 |
82 | Leino Lember | Saaremaa KK | I | 2149 | 53 |
83 | Uudo Lember | Saaremaa KK | I | 2192 | 10 |
84 | Endel Lettens | Järvamaa | MK | 2207 | 12 |
85 | Hannes Liim | Lasnamäe MKK | II | 2149 | 18 |
86 | Ants Liiva | Tartumaa KK | I | 2193 | 55 |
87 | Martin Linder | Viljandi KK | I | 2156 | 115 |
88 | Kalle Lokk | 2130 | 184 | ||
89 | Harry Loomus | Nõmme KK | I | 2183 | 41 |
90 | Otto Luberg | 2202 | 7 | ||
91 | Taavi Ludvi | Lasnamäe MKK | 1847 | 15 | |
92 | Vello Luht | Viljandi KK | M | 2560 | 165 |
93 | Tarmo Lukk | MK | 2334 | 34 | |
94 | Raimo Luugan | Hiiumaa KK | I | 2313 | 24 |
95 | Enno Luulik | Rapla | I | 2254 | 36 |
96 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 2234 | 186 |
97 | Villem Lüüs | Lasnamäe MKK | M | 2486 | 564 |
98 | Lembit Maidla | 2205 | 58 | ||
99 | Aivo Malm | Maardu KK | I | 2104 | 168 |
100 | Udo Mandre | 2100 | 22 | ||
101 | Margus Martsepp | Nõmme KK | I | 2170 | 87 |
102 | Aleksandr Martõnov | Maardu KK | I | 2176 | 110 |
103 | Mati Merisaar | Tallinn | I | 2177 | 130 |
104 | Indrek Migur | Lahepere SK | MK | 2372 | 427 |
105 | Marko Mikiver | Lasnamäe MKK | II | 2156 | 10 |
106 | August Morozov | Pärnu | MK | 2327 | 107 |
107 | Kalle Mõtsnik | Viimsi | 2117 | 13 | |
108 | Janek Mäggi | Lasnamäe MKK | MK | 2305 | 45 |
109 | Endel Niinepuu | Valgamaa | 2147 | 17 | |
110 | Endel Niineväli | Tallinn | MK | 2120 | 611 |
111 | Vladimir Nikiforov | Tallinn | 2047 | 9 | |
112 | Marko Nõmm | Lasnamäe MKK | 1684 | 18 | |
113 | Teet Ojamets | Lasnamäe MKK | 1550 | 15 | |
114 | Aksel Ojaste | Tartumaa KK | I | 1944 | 13 |
115 | Lev Orlov | Keila KK | MK | 2331 | 155 |
116 | Kaarel Ots | Jõgeva | 2307 | 33 | |
117 | Anton Otsa | Hiiumaa KK | I | 2252 | 26 |
118 | Olavi Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2245 | 16 |
119 | Rainar Paavo | Lasnamäe MKK | MK | 2374 | 15 |
120 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 2377 | 84 |
121 | Maido Pajo | 2161 | 9 | ||
122 | Urmas Paluoja | 2131 | 25 | ||
123 | Harri Parts | Tallinn | MK | 2314 | 17 |
124 | Riivo Parts | Käru | 1473 | 11 | |
125 | Mihhail Patrenin | 1707 | 16 | ||
126 | Vassili Patskun | Maardu KK | MK | 2252 | 327 |
127 | Indrek Peenmaa | Keila KK | MK | 2460 | 8 |
128 | Viktor Peep | Rõngu | I | 2251 | 58 |
129 | Aivar Pent | Viljandi KK | MK | 2378 | 17 |
130 | Ants Pent | MK | 2079 | 260 | |
131 | Indrek Perk | Nõmme KK | I | 2187 | 13 |
132 | Kaljo Pihlamets | Hiiumaa KK | II | 2197 | 25 |
133 | Rasmus Pikkel | Lasnamäe MKK | 1666 | 16 | |
134 | Viktor Pjahhov | Tallinn | I | 2126 | 252 |
135 | Uno Plakk | Keila KK | M | 2423 | 481 |
136 | Hillar Ploompuu | Maardu KK | MK | 2214 | 531 |
137 | Genadi Popman | 2289 | 38 | ||
138 | Agur Puström | Pärnumaa | 1962 | 32 | |
139 | Arvo Põder | Viljandi KK | I | 2144 | 78 |
140 | Aarne Pärn | Viljandi KK | I | 2097 | 49 |
141 | Elar Pärn | 2279 | 9 | ||
142 | Uku Pärn | Nõmme KK | I | 2018 | 26 |
143 | Ivo Pärnapuu | Rapla | 2092 | 23 | |
144 | Kaido Raidla | Tartumaa KK | I | 2173 | 370 |
145 | Jüri Raidväli | MK | 2376 | 9 | |
146 | Villu Raja | Tartumaa KK | MK | 2392 | 60 |
147 | Ülev Rattasep | Rakvere | MK | 2120 | 30 |
148 | René Reinumägi | 1925 | 29 | ||
149 | Lauri Ringimäe | Lasnamäe MKK | I | 2237 | 11 |
150 | Arvo Rist | Hiiumaa KK | M | 2522 | 308 |
151 | Raivo Rist | Hiiumaa KK | M | 2527 | 386 |
152 | Taivo Rist | Hiiumaa KK | MK | 2291 | 610 |
153 | Kristjan Risti | Lasnamäe MKK | 1500 | 11 | |
154 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa KK | MK | 2208 | 81 |
155 | Siim Rohtvee | Hiiumaa KK | II | 2134 | 63 |
156 | Oliver Rohumäe | Nõmme KK | II | 1881 | 13 |
157 | Ain Rool | Järvamaa KK | M | 2494 | 318 |
158 | Kalju Rooni | Pärnu | I | 2144 | 23 |
159 | Tarmo Rosenberg | Valga KK | II | 2168 | 16 |
160 | Vjatšeslav Rumjantsev | Tamka | 1441 | 21 | |
161 | Peeter Rättel | Pärnumaa | 1980 | 25 | |
162 | Arvo Saar | Tartumaa KK | I | 2134 | 13 |
163 | Kalju Saar | Tartumaa KK | I | 2017 | 45 |
164 | Siim Saavik | Lasnamäe MKK | II | 2113 | 35 |
165 | Mati Safronov | Hiiumaa KK | I | 2178 | 63 |
166 | Vitali Samoiljuk | Valga | 2187 | 15 | |
167 | Rafael Saskevitš | Maardu KK | I | 2234 | 154 |
168 | Nisen Schenkmann | Tallinn | MK | 2259 | 23 |
169 | Konstantin Selli | Nõmme KK | MK | 2390 | 546 |
170 | Martin Seppam | Nõmme KK | I | 1946 | 27 |
171 | Aleksandr Serõn | MK | 2351 | 61 | |
172 | Jüri Siim | Järvamaa KK | MK | 2410 | 69 |
173 | Jüri Siimer | Viljandi KK | I | 2223 | 18 |
174 | Aleksei Silgitski | Kohtla-Järve "Tamka" | 1696 | 12 | |
175 | Boriss Solunkin | Lasnamäe MKK | I | 2108 | 78 |
176 | Viktor Soosaar | Saaremaa KK | I | 2201 | 12 |
177 | Ants Särgava | Viljandi KK | 2219 | 27 | |
178 | Haljand Sööt | Tartumaa KK | I | 2106 | 13 |
179 | Allan Šipovski | Lasnamäe MKK | 1433 | 26 | |
180 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | I | 2012 | 255 |
181 | Marko Šorin | 2191 | 47 | ||
182 | Mihail Šorin | 2121 | 48 | ||
183 | Valeri Zakorjukin | Narva | I | 2305 | 20 |
184 | Kristofer Tali | Nõmme KK | NII | 1656 | 22 |
185 | Martin Talimets | Nõmme KK | I | 2109 | 166 |
186 | Ants Talumaa | Hiiumaa KK | I | 2264 | 126 |
187 | Arvi Tamm | Pärnu | I | 2207 | 115 |
188 | Hendrik Tamm | Pärnu | II | 2069 | 143 |
189 | Illar Tamme | Tallinn | I | 2134 | 34 |
190 | Heino Tammeaid | Saaremaa KK | 1965 | 21 | |
191 | Toomas Tammer | Keila KK | 2080 | 13 | |
192 | Mihkel-Kalju Tammeveski | Lasnamäe MKK | I | 2103 | 718 |
193 | Ahto Tamre | Nõmme KK | I | 2191 | 20 |
194 | Aleksandr Tarassenko | Tamka | I | 2140 | 33 |
195 | Andrei Tarassenko | Maardu KK | I | 2111 | 15 |
196 | Lev Temin | Nõmme KK | II | 2078 | 30 |
197 | Zelig Temin | Nõmme KK | I | 2220 | 43 |
198 | Joel Markus Terras | Lasnamäe MKK | 1579 | 38 | |
199 | Jaak Tibar | Lasnamäe MKK | MK | 2189 | 125 |
200 | Tõnu Tibar | Lasnamäe MKK | 1595 | 26 | |
201 | Kaarel Tigane | 2090 | 16 | ||
202 | Toivo Tiislär | Valga | I | 2243 | 9 |
203 | Jefim Titijevski | 2411 | 32 | ||
204 | Avo Toots | Tartumaa KK | MK | 2375 | 45 |
205 | Mairo Tori | Nissi | 2083 | 14 | |
206 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 2403 | 233 |
207 | Aleksandr Trotskihh | Keila KK | M | 2457 | 8 |
208 | Jaan Truu | Saaremaa KK | MK | 2329 | 204 |
209 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe MKK | MK | 2261 | 885 |
210 | Andrus Tull | Järvamaa KK | M | 2497 | 374 |
211 | Andreas Tulva | Lasnamäe MKK | 1762 | 86 | |
212 | Tarmo Tulva | Lasnamäe MKK | MK | 2247 | 242 |
213 | Nikolai Tuptsienko | Narva | MK | 2235 | 15 |
214 | Ervin Tõrva | Pärnumaa | I | 2230 | 11 |
215 | Priit Tänav | Nõmme KK | I | 2286 | 298 |
216 | Rene Tänover | Lasnamäe MKK | I | 2188 | 41 |
217 | Argo Unnuk | Järvamaa KK | M | 2532 | 192 |
218 | Veniamin Utšambrin | Lasnamäe MKK | MK | 2326 | 41 |
219 | Arno Uutma | SK Remii | SM | 2598 | 463 |
220 | Hain Vaher | Saaremaa KK | MK | 2333 | 69 |
221 | Meelis Vaher | Saaremaa KK | 2239 | 25 | |
222 | Ivo Vana | Hiiumaa KK | I | 2305 | 73 |
223 | Vello Velbaum | Nõmme KK | MK | 2319 | 683 |
224 | Rein Vettner | Nõmme KK | MK | 2366 | 7 |
225 | Juri Vinogradski | Tamka | 1519 | 18 | |
226 | † Martin Vips | Lasnamäe MKK | I | 2202 | 18 |
227 | Urmas Visk | Jõgevamaa | 2274 | 113 | |
228 | Juri Voblikov | Tamka | 1758 | 48 | |
229 | Tiit Vunk | 2099 | 81 | ||
230 | Raido Värik | Nõmme KK | MK | 2476 | 337 |
231 | Urmas Väärtnõu | Keila KK | MK | 2459 | 129 |
232 | Kuido Õismaa | Tallinn | MK | 2212 | 344 |
233 | Artur Ööbik | 2036 | 253 | ||
234 | Paul Ümar | Valga | 1962 | 13 |
Naised
Top 10 (nimekiri A)
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | M | 2355 | 365 |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2308 | 168 |
3 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2287 | 97 |
4 | Marge Joarand | Järvamaa KK | MK | 2232 | 63 |
5 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2228 | 305 |
6 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2165 | 250 |
7 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 300 |
8 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2145 | 151 |
9 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2120 | 66 |
10 | Inge Roots | Pärnumaa | MK | 2114 | 212 |
Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras
Jrk.nr | Nimi | Kuuluvus | Järk | Reiting | Partiide arv |
---|---|---|---|---|---|
1 | Imbi Aatonen | I | 1975 | 16 | |
2 | Marika Azojan | Keila KK | M | 2308 | 168 |
3 | Anne Maria Brusila | Lasnamäe MKK | 1021 | 9 | |
4 | Darja Dmitrenko | Maardu KK | I | 1994 | 139 |
5 | Margarita Doktorova | Tamka (Jõhvi) | II | 1432 | 65 |
6 | Oksana Fomitšjova | Tamka (Jõhvi) | I | 1795 | 44 |
7 | Kristina Guštsina | Tamka (Jõhvi) | III | 1499 | 72 |
8 | Katrin Heinmaa | Keila KK | 2072 | 9 | |
9 | Jaana Helmelaid | Nõmme KK | III | 1538 | 11 |
10 | Riina Jaanuska | Jõgeva | I | 1995 | 27 |
11 | Marge Joarand | Järvamaa KK | MK | 2232 | 63 |
12 | Marie Eliise Jürisoo | Nõmme KK | 1069 | 14 | |
13 | Veronika Kalmus | Tartumaa KK | M | 2397 | 123 |
14 | Meliita Kalvistu | 2069 | 9 | ||
15 | Helme Kask | Nõmme KK | MK | 2161 | 68 |
16 | Marta Kask | Nõmme KK | II | 1956 | 13 |
17 | Heldi Kiislär | Tartumaa KK | 2072 | 16 | |
18 | Kairi Kingissepp | Hiiumaa KK | 1938 | 13 | |
19 | Õie Kroon | Kääru KK | M | 2186 | 140 |
20 | Reili Kuller | Nõmme KK | I | 1973 | 16 |
21 | Irina Laškevitš | Nõmme KK | I | 2044 | 111 |
22 | Christi Lehismets | Nõmme KK | I | 1718 | 17 |
23 | Elvi Liblik | Viljandi KK | MK | 2052 | 56 |
24 | Kristel Liiv | Valga KK | II | 1967 | 19 |
25 | Liisa Liiv | Nissi | III | 1993 | 9 |
26 | Elle Luik | Puka | 2004 | 41 | |
27 | Anastassia Mantšenko | Tamka | 1371 | 30 | |
28 | Merike Martsepp | Nõmme KK | I | 1964 | 71 |
29 | Janeli Mumme | Nõmme KK | II | 1993 | 20 |
30 | Janne Mumme | Nõmme KK | MK | 2153 | 300 |
31 | Marrit Murre | Lasnamäe MKK | I | 2097 | 97 |
32 | Silvia Muru | Lasnamäe MKK | I | 2120 | 66 |
33 | Kadri Murumaa | Käru | 1462 | 15 | |
34 | Armanda Mäeväli | Viljandi KK | I | 1963 | 42 |
35 | Kaisu Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1919 | 11 |
36 | Mari-Liis Mägi | Lasnamäe MKK | III | 1921 | 14 |
37 | Heidi Mülla | Nõmme KK | II | 1410 | 58 |
38 | Irma Nahkor | Lasnamäe MKK | MK | 2287 | 97 |
39 | Glafira Orlova | Narva | I | 1997 | 21 |
40 | Tatjana Pantelejeva | Tamka | 1538 | 20 | |
41 | Merike Parve | Hiiumaa KK | I | 2067 | 65 |
42 | Linda Pensa | Tartumaa KK | I | 1882 | 98 |
43 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1638 | 171 | |
44 | Mare Plakso | Jõgeva | 2047 | 6 | |
45 | Karolin Plink | Nõmme KK | I | 1798 | 24 |
46 | Kristel Polding | Hiiumaa KK | I | 2106 | 24 |
47 | Piret Preismann | Lasnamäe MKK | I | 2066 | 14 |
48 | Kristi Promet | Lasnamäe MKK | I | 2056 | 55 |
49 | Tiina Põlendik | 1559 | 30 | ||
50 | Meeli Pällin | Valga KK | II | 1859 | 21 |
51 | Helina Rajasalu | Hiiumaa KK | III | 1912 | 148 |
52 | Katrin Rajasalu | Hiiumaa KK | I | 2078 | 102 |
53 | Helen Raudsepp | Nõmme KK | I | 1981 | 18 |
54 | Juta Raudsepp | Pärnu | MK | 2145 | 151 |
55 | Ly Ristikivi | Keila KK | MK | 2229 | 50 |
56 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | II | 1653 | 105 |
57 | Inge Roots | Pärnumaa | MK | 2114 | 212 |
58 | Sirli Sarapuu | Lasnamäe MKK | 1649 | 13 | |
59 | Silvia Sarv | Pärnu | I | 2127 | 9 |
60 | Maria Savina | Maardu KK | I | 2034 | 41 |
61 | Silja Seermaa | Nõmme KK | I | 1975 | 10 |
62 | Olga Seliverstova | Maardu KK | I | 1920 | 33 |
63 | Eha Sepp | Viljandi KK | I | 2011 | 55 |
64 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1649 | 208 | |
65 | Alisa Silm | Tamka | 1252 | 17 | |
66 | Ilona Sinkel | Lasnamäe MKK | I | 2045 | 3 |
67 | Svetlana Solovjova | Kohtla-Järve | I | 1974 | 11 |
68 | Elvia Sõber | Nõmme KK | I | 1948 | 216 |
69 | Janet Tamm | Pärnu | III | 1621 | 105 |
70 | Anna Tarassenko | Kohtla-Järve | I | 2009 | 11 |
71 | Marianna Temina | Nõmme KK | I | 2038 | 55 |
72 | Viktoria Temina | Nõmme KK | I | 1909 | 38 |
73 | Aira Toss | Hiiumaa KK | 1918 | 34 | |
74 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 1324 | 54 | |
75 | Maria Tretjakova | Kohtla-Järve | I | 1998 | 18 |
76 | Maria Ustinova | Maardu KK | II | 2003 | 12 |
77 | Kaari Vainonen | Lasnamäe MKK | M | 2355 | 365 |
78 | Kersti Vares | Rakvere | MK | 2077 | 13 |
79 | Kadi Veski | Nõmme KK | MK | 2165 | 250 |
80 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | I | 2022 | 364 |
81 | Piret Viirma | Järvamaa KK | MK | 2228 | 305 |
82 | Aili Visnapuu | Tartumaa KK | MK | 2085 | 195 |
83 | Kätlin Vist | 1298 | 17 | ||
84 | Annabell Õunväärt | Nõmme KK | III | 1456 | 28 |