Eesti reitingud 1. aprill 2008 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. aprill 2008 (64)

Sisukord

Arvestatud võistlused

Kiirturniirid (k2=0.3)

Mehed

Top 10 (A nimekiri)

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Arno Uutma SK Remii SM 2612 435
2 Vello Luht Viljandi KK M 2560 131
3 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2542 335
4 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2536 180
5 Andrus Tull Järvamaa KK M 2496 336
6 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2490 540
7 Ain Rool Järvamaa KK M 2488 279
8 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2472 242
9 Raido Värik Nõmme KK MK 2468 313
10 Heinar Jahu Nõmme KK M 2449 397

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Vallo Aaresild Järvamaa MK 2332 12
2 Olev Abel Käru 1605 28
3 Ärni Aia 2007 42
4 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
5 Enno Allev Valgamaa 2207 28
6 Imre Anton Nõmme KK I 2296 277
7 Paul Antsaar Saaremaa KK MK 2365 266
8 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
9 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
10 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
11 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
12 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1890 18
13 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
14 Nikita Bogdanov Tamka 1992 35
15 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1763 13
16 Riho Briker Nõmme KK I 2072 117
17 Enno Eerma Tartumaa KK M 2420 672
18 Gert Elmaste Viljandi KK 2155 41
19 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
20 Maldon Haljas Kunda M 2390 748
21 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2408 165
22 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
23 Rafael Hecht 2235 14
24 Anton Hermann Puka MK 2170 27
25 Jüri Hermann Puka MK 2335 58
26 Andres Idnurm Nõmme KK I 2000 42
27 Anti Ingel Nõmme KK NI 2274 485
28 Heino Int Kohtla-Järve MK 2369 45
29 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2340 36
30 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
31 Konstantin Ispravnõi Tartumaa KK I 2211 85
32 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1811 64
33 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 1885 141
34 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1711 36
35 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2336 22
36 Heinar Jahu Nõmme KK M 2449 397
37 Martin Jantson Nõmme KK 1910 23
38 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2164 453
39 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
40 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
41 Hubert Järvan Tallinn 2174 9
42 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1620 38
43 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1842 71
44 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
45 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
46 Hillar Kalvistu Rakvere I 2343 9
47 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 19
48 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2335 300
49 Heiki Karp M 2548 15
50 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
51 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
52 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1803 39
53 Orme Kaul Rakvere MK 2378 466
54 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2176 329
55 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
56 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2086 10
57 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
58 Rein Kirst Saaremaa KK I 2317 292
59 Rein Kivi Hiiumaa KK I 2192 27
60 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
61 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
62 Norman Knjazev Lasnamäe MKK I 1834 107
63 Kaarel Koitla Pärnu 2303 38
64 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
65 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
66 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
67 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
68 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
69 Andres Kuusk 2246 47
70 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
71 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
72 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1863 60
73 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
74 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2413 800
75 Mihhail Lazarev Tartu I 2204 87
76 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
77 Heldur Laumets Jõgeva 2077 12
78 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2309 77
79 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
80 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
81 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
82 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
83 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
84 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
85 Ants Liiva Tartumaa KK I 2193 55
86 Martin Linder Viljandi KK I 2182 94
87 Kalle Lokk 2185 115
88 Harry Loomus Nõmme KK I 2183 41
89 Otto Luberg 2202 7
90 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
91 Vello Luht Viljandi KK M 2560 131
92 Tarmo Lukk MK 2368 7
93 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
94 Enno Luulik Rapla I 2266 28
95 Jüri Lätt Tartu MK 2223 169
96 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2490 540
97 Lembit Maidla 2214 50
98 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
99 Udo Mandre 2107 16
100 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
101 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
102 Mati Merisaar Tallinn I 2177 130
103 Indrek Migur Lahepere SK MK 2392 381
104 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
105 August Morozov Pärnu MK 2352 58
106 Kalle Mõtsnik Viimsi 2117 13
107 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2305 45
108 Endel Niineväli Tallinn MK 2133 524
109 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
110 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
111 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 12
112 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
113 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
114 Kaarel Ots Jõgeva 2328 17
115 Anton Otsa Hiiumaa KK I 2252 26
116 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
117 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
118 Osvald Pais Pärnu MK 2388 63
119 Maido Pajo 2161 9
120 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
121 Riivo Parts Käru 1473 11
122 Mihhail Patrenin 1707 16
123 Vassili Patskun Maardu KK MK 2255 321
124 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
125 Viktor Peep Rõngu I 2260 51
126 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
127 Ants Pent MK 2102 192
128 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
129 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
130 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 16
131 Viktor Pjahhov Tallinn I 2125 194
132 Uno Plakk Keila KK M 2423 357
133 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2238 473
134 Genadi Popman 2289 38
135 Arvo Põder Viljandi KK I 2143 62
136 Aarne Pärn Viljandi KK I 2098 33
137 Elar Pärn 2279 9
138 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
139 Ivo Pärnapuu Rapla 2092 23
140 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2201 323
141 Jüri Raidväli MK 2376 9
142 Villu Raja Tartumaa KK MK 2392 60
143 Ülev Rattasep Rakvere MK 2119 23
144 René Reinumägi 1925 29
145 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
146 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2472 242
147 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2542 335
148 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2318 500
149 Kristjan Risti Lasnamäe MKK 1500 11
150 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2213 61
151 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
152 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
153 Ain Rool Järvamaa KK M 2488 279
154 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
155 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
156 Vjatšeslav Rumjantsev Tamka 1441 10
157 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
158 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
159 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
160 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
161 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
162 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
163 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
164 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2383 471
165 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
166 Aleksandr Serõn MK 2363 37
167 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2414 55
168 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
169 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
170 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2116 72
171 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
172 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
173 Allan Šipovski Lasnamäe MKK 1422 20
174 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 1908 159
175 Marko Šorin 2178 30
176 Mihail Šorin 2154 30
177 Valeri Zakorjukin Narva I 2317 14
178 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1656 19
179 Martin Talimets Nõmme KK I 2128 138
180 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2260 102
181 Arvi Tamm Pärnu I 2158 54
182 Hendrik Tamm Pärnu II 1948 64
183 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
184 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
185 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2146 572
186 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
187 Aleksandr Tarassenko Tamka I 2140 33
188 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2111 15
189 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
190 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
191 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1579 34
192 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
193 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 19
194 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
195 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
196 Mairo Tori Nissi 2083 14
197 Ardu Treinbuk Narva MK 2406 224
198 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
199 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2306 188
200 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2283 763
201 Andrus Tull Järvamaa KK M 2496 336
202 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2222 177
203 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
204 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
205 Priit Tänav Nõmme KK I 2288 270
206 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
207 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2536 180
208 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
209 Arno Uutma SK Remii SM 2612 435
210 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2333 69
211 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
212 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2307 52
213 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2310 596
214 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
215 Juri Vinogradski Tamka 1519 12
216 Martin Vips Lasnamäe MKK I 2202 18
217 Urmas Visk Jõgevamaa 2268 105
218 Juri Voblikov Tamka 1758 31
219 Tiit Vunk 2057 38
220 Raido Värik Nõmme KK MK 2468 313
221 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
222 Kuido Õismaa Tallinn MK 2219 285
223 Artur Ööbik 2019 140
224 Paul Ümar Valga 1962 13

Naised

Top 10 (nimekiri A)

Koht Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1. Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK-->M 2321 254
2. Marika Azojan Keila KK M 2312 161
3. Piret Viirma Järvamaa KK MK 2230 256
4. Juta Raudsepp Pärnu MK 2185 113
5. Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2168 172
6. Kadi Veski Nõmme KK MK 2158 238
7. Janne Mumme Nõmme KK MK 2153 292
8. Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2106 24
9. Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2090 179
10. Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2083 71

Nimekirjad A, B ja C tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Marika Azojan Keila KK M 2312 161
3 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1421 52
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1795 44
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1484 55
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Riina Jaanuska 1995 27
11 Marge Joarand (Olde) Järvamaa KK MK 2249 49
12 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
13 Veronika Kalmus (Teder) Tartumaa KK M 2397 123
14 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
15 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
16 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
17 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
18 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
19 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
20 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
21 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
22 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2049 47
23 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
24 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
25 Elle Luik Puka 1984 32
26 Anastassia Mantšenko Tamka 1361 21
27 Merike Martsepp Nõmme KK I 1964 71
28 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
29 Janne Mumme Nõmme KK MK 2153 292
30 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
31 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2122 35
32 Kadri Murumaa Käru 1462 15
33 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
34 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
35 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
36 Heidi Mülla Nõmme KK II 1410 58
37 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2285 88
38 Glafira Orlova Narva I 1990 12
39 Tatjana Pantelejeva Tamka 1496 13
40 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2067 65
41 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
42 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1629 110
43 Mare Plakso Jõgeva 2047 6
44 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
45 Kristel Polding (Tilk) Hiiumaa KK I 2106 24
46 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
47 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
48 Tiina Põlendik 1559 30
49 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
50 Helina Rajasalu Hiiumaa KK III 1904 106
51 Katrin Rajasalu (Laupa) Hiiumaa KK I 2083 71
52 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
53 Juta Raudsepp Pärnu MK 2185 113
54 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
55 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1553 62
56 Inge Roots (Leesla) Saaremaa KK MK 2168 172
57 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
58 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
59 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
60 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
61 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
62 Eha Sepp Viljandi KK I 2035 37
63 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1601 138
64 Alisa Silm Tamka 1252 17
65 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
66 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
67 Elvia Sõber Nõmme KK I 1963 183
68 Janet Tamm Pärnu III 1557 53
69 Anna Tarassenko Kohtla-Järve I 2009 11
70 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
71 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
72 Aira Toss Hiiumaa KK 1920 29
73 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1265 25
74 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
75 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
76 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK MK-->M 2321 254
77 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
78 Kadi Veski Nõmme KK MK 2158 238
79 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2006 314
80 Piret Viirma Järvamaa KK MK 2230 256
81 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2090 179
82 Kätlin Vist 1298 17
83 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad